Kontakt O nás
Projekty
Služby
revize
Prodejna
Reference
Reference
 
     
O nás

Vážení obchodní přátelé,
rádi bychom Vám poskytli základní informace o společnosti LUMI, s.r.o.

Společnost LUMI, s.r.o. byla založena 1.10.1992. Od svého vzniku se orientujeme na elektromontážní práce dodavatelským způsobem a klademe velký důraz na kvalitu. Postupně se nám podařilo rozšířit působnost na celou Českou republiku. Počet našich stálých zaměstnanců vzrůstá úměrně důvěře, kterou získáváme u našich obchodních partnerů a zvyšujícímu se objemu výroby.

V současnosti provádíme veškeré slaboproudé a silnoproudé instalace. Samozřejmostí je sledování kvality už od výběru a nákupu komponentů, přes vlastní montáž po předání dokončeného díla. Stále sledujeme nové technologie a trendy při montážích, což je důležité hlavně v oblasti slaboproudu, který se rozvíjí velice dynamicky.

Záruční dobu na montážní práce poskytujeme v délce 60 měsíců, na dodávky dle záruční doby výrobců, nejméně 24 měsíců. Je samozřejmě možné dohodnout i jiné podmínky. S předávacím protokolem obdrží investor prohlášení o shodě, revizní zprávy, dokumentaci skutečného stavu, návody a případně další potřebné doklady. Snažíme se aby náš zákazník byl s naší prací spokojen i po dokončení díla. Pokud se vyskytnou problémy řešíme je v co nejkratší době, havarijní případy okamžitě s ohledem na vzdálenost do místa montáže. V oblasti elektronického zabezpečení objektů funguje náš servis 24 hodin denně.

Velice nás těší, že naši zákazníci se k nám vracejí. Zkuste i Vy realizovat s námi některou Vaši zakázku a věřím, že budete spokojeni.

Michael Pacher
jednatel společnostiCopyright 2018 Lumi, s.r.o. Kontakt O nás